ГРИП!!!!!

Ответить
Аватара пользователя

Автор темы
sasha-san
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 11 мар 2009, 18:01
Откуда: Донецк

.

Сообщение sasha-san » 02 ноя 2009, 18:38

1. По можливості відкладіть ділові та туристичні поїздки в регіони, де виявлено випадки захворювання свинячим грипом. У першу чергу, варто відмовитися від візитів у США і Мексики, де спалахи захворювання вже набули масштабу епідемії.

2. Якщо вашу поїздку в країну, де зафіксовано випадки захворювання свинячим грипом, неможливо відкласти, будьте пильні: не відвідуйте людних місць, уникайте користування громадським транспортом, не стійте і не сидіть поруч з людьми з ознаками респіраторної інфекції - нежиттю, кашлем, почервонілими очами. Доречно також буде носити марлеву пов'язку або хірургічну маску.

3. У випадку, якщо ви менше ніж десять днів тому повернулися з країни, де зафіксовані випадки розповсюдження й інфікування збудником свинячого грипу, будьте особливо уважні до свого здоров'я. При появі симптомів ГРВІ - температури, кашлю, нежиті, розладу шлунка та м'язового болю, - негайно зверніться до лікаря.

При появі симптомів ГРВІ - температури, кашлю, нежиті, розладу шлунка та м'язового болю, - негайно зверніться до лікаря

4. Якщо після повернення ваших рідних і близьких з-за кордону у них виникнуть симптоми застуди або респіраторної інфекції - негайно ізолюйте хворого в окремій кімнаті і контактуйте з ним тільки в марлевій масці. Терміново викличте лікаря.

5. Пам'ятайте, що вірус-збудник свинячого грипу H1N1 може передаватися не тільки людьми, але і тваринами. За наявною на сьогодні інформацією, сам вірус є рекомбінацією людського, пташиного і свинячого грипу і теоретично заразитися ним можна, доглядаючи за тваринами або вживаючи в їжу погано оброблене м'ясо. Між тим, експерти переконані, що при вживанні в їжу термічно обробленої свинини заразитися H1N1 неможливо.

6. У зв'язку з тим, що вірус свинячого грипу поширюється повітряно-крапельним шляхом, слід дотримуватися санітарного режиму, передбаченого при епідемії респіраторних вірусних інфекцій: коли ви кашляєте або чхаєте, прикривайте ніс і рот одноразовою серветкою або хусткою; мийте руки з милом, особливо після того, як ви кашляєте або чхаєте (у випадку, якщо у вас немає можливості часто мити руки - використовуйте вологі серветки, які містять спирт); намагайтеся не торкатися очей, носа або рота, особливо перебуваючи в громадських місцях; частіше провітрюйте приміщення.

7. На час епідемії максимально обмежте перебування у людних місцях. Уникайте контактів з людьми, у яких помітні симптоми респіраторної інфекції. У випадку, якщо у вас чи ваших близьких з'являться симптоми ГРВІ, постарайтеся максимально обмежити контакт з оточуючими та викличте лікаря додому

Відмовтеся від вакцинації звичайною вакциною проти грипу: вона не допоможе в боротьбі з новим вірусом, а лише послабить імунітет

8. Відмовтеся від вакцинації звичайною вакциною проти грипу: вона не допоможе в боротьбі з новим вірусом, а лише послабить імунітет. Вакцина проти вірусу H1N1, за оцінками ВООЗ, з'явиться не раніше, ніж через п'ять-шість місяців

9. Для профілактики зараження можна приймати вітамін С та ліки-адаптоген: настоянку родіоли рожевої, елеутерокок, лимонник, а також Циклоферон у таблетках або альфа-інтерферон у вигляді мазі для носа - вони допоможуть зміцнити імунітет і підвищити загальний опір організму. Крім того, результати останніх досліджень підтверджують, що ефективними для лікування та профілактики свинячого грипу є такі дорогі противірусні препарати як Занамівір (торговельне назва Relenza), Озельтамівір (торговельне назва Tamiflu або Ribavirin) і російський препарат Ремантадін. Однак, варто пам'ятати, що перед початком прийому цих препаратів необхідна консультація лікаря.

Желаю Вам здоровья!!!

Аватара пользователя

pand
Сообщения: 376
Зарегистрирован: 21 мар 2009, 08:19
Откуда: Харьков
Контактная информация:

.

Сообщение pand » 05 ноя 2009, 13:01

Адекватная статья про сложившуюся ситуацию
http://www.chp.com.ua/index.php?code=7569&show_all=YESS
первоисточник
http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html

Аватара пользователя

igor_hr
Сообщения: 153
Зарегистрирован: 14 мар 2009, 09:41
Контактная информация:

.

Сообщение igor_hr » 06 ноя 2009, 08:21

В перелаче на 1+1 , где седела куча врачей (наших светил) прозвучала такая теза:- "лекарство Озельтамівір (торговельне назва Tamiflu або Ribavirin) ВОЗом запрешена к лечению и профилакте свинячого гриппа, так как порождает его новіе модификации". И при етом біло очень мало возражений по етому поводу. Так , что нищая Украина ( с помощью своих правителей) опять закупила гавно для испітаний на своём народе и оказала помощь Швейцарской фирме по ликвидации запасов етой фигни, за наши свами бабки.

Ответить